All Activity

This stream auto-updates   

 1. Today
 2. Pograłem trochę w te tanki i nic nadzwyczajnego nie widać.
 3. Tak, 100% Connected. Urządzenia mam obok siebie w celu dobrej konfiguracji, pozniej bede je rozmieszczal.
 4. Tak. Wygląda na to, że problem nie leży po stronie mojego routera. To samo dzieje się przy próbie bezpośredniego połączenia z głównym routerem.
 5. Status wzmacniacza co pokazuje? Jest widoczne "Connected"?
 6. jak to sprawdzic, co moge Ci jeszcze udostepnic zeby wszystkie ustawienia byly poprawnie.
 7. Za bardzo nie podziałasz nie mając dostępu do routera głównego. Resetowałeś 1043 i od nowa konfigurowałeś?
 8. Tu wygląda poprawnie, teraz kwestia połączenia z siecią która chcesz wzmocnić czy jest ok!?
 9. Problem raczej dot. mojej sieci domowej. Nie ma różnicy z jakiego urządzenia wchodzę na stronę. Strona nie jest po prostu dostępna z poziomu mojego internetu.
 10. Co musiałeś namieszać w konfiguracji. Pozostaje reset do ustawień fabrycznych i ponowna konfiguracja zgodnie ze wskazówkami. Przykład Livebox - 192.168.1.1 (DHCP włączone 192.168.1.2. - 192.168.1.100) T-LINK W8960N jako AP - 192.168.168.1.254 (DHCP wyłączone) Wzmacniacz - 192.168.1.180 (DHCP włączone - 192.168.1.110 - 192.168.1.150 z bramą/gateway 192.168.1.1) jak rozumiem łączy się do sieci z TP-linka. DNS-y też możesz dopisać.
 11. Chodzi Ci bardziej o PS czy router, bo jak widzisz forum poświęcone jest głównie sprzętowi TP-Link.
 12. Mam taki problem, ze moge polaczyc sie na wifi z Extenderem, a Tplink nie dziala jest brak dostepu do internetu. Dlaczego tak jest?
 13. Na razie spróbowałem tylko na PC ale różnicy niestety brak.
 14. Wygląda że router nie "widzi" modemu. Sprawdź czy kabel jest OK lub jeśli masz inny to go zamień. Możliwe że port WAN w TP-Linku jest uszkodzony. Spróbuj podłączyć kabel z innego urządzenia pod ten port, powinna zapalić się dioda na przednim panelu.
 15. W konfiguracji konsoli spróbuj dopisać DNSy na np "googlowe" 8.8.8.8 i 8.8.4.4 Możesz także wpisać te DNSy w ustawienia karty sieciowej w komputerze.
 16. Witam! Mam bardzo nietypowy problem. Kiedyś wylogowałem się z konsoli PS3 i w sumie jakoś specjalnie jej nie używałem. Wczoraj chciałem się zalogować i wyskoczył mi błąd, że użytkownik został wypisany z usługi. Postanowiłem sprawdzić, czy wpisuję dobre hasło. Wszedłem na stronę https://store.playstation.com z poziomu PC i po chwili wyskakuje mi komunikat "witryna nie jest dostępna". Postanowiłem sprawdzić, czy strona działa z poziomu telefonu, jeśli telefon podłączony jest z siecią przez WiFi. Okazuje się, że również nie działa. Wyłączyłem WiFi i włączyłem LTE. Okazuje się, że strona bez problemu działa. Zrobiłem z telefonu router i podłączyłem z nim konsolę PS3 - również PSS działa prawidłowo. Więc zakładam, że coś jest nie tak z moją siecią domową. Posiadam router TL-WR1043 z softem Gargoyle, który działa jako przekaźnik. Niestety ale na chwilę obecną nie mam dostępu do głównego routera. Zastanawiam się, czy można coś spróbować podziałać z tym problemem, mając ograniczenia w dostępności do głównego routera? Jakieś pomysły? Z góry dziękuję! Pozdrawiam, Marek!
 17. UPC nie ma filtracji MAC. Przewód masz oryginalny czy samoróbka?
 18. Może twój ISP ma wpisany w swojej konfiguracji adres MAC z poprzedniego routera i teraz jak podłączasz ten drugi router, to urządzenie to jest widziane jako nieautoryzowane i blokowane przez infrastrukturę ISP. Ja bym na twoim miejscu sklonował sobie adres MAC z tego poprzedniego routera i wpisał go w konfiguracji na tym nowym routerze. Jeśli po tym zabiegu będziesz miał net, to trzeba będzie napisać do ISP, by zaktualizowali sobie wpisy i uwzględnili nowy MAC.
 19. witam Proszę o pomoc , kupiłem router wr1043nd po podłączeniu do modemu z upc nie mam internetu , pojawia się napis port wan unplugged , resetowałem , restartowałem oba urządzenia nic to nie daje. Mam jeszcze jeden router tp linka inny model i tam nie mam problemu z internetem , jaka może być przyczyna nie puszczania internetu przez wr1043nd ?
 20. Grafikę ma całkiem przyzwoitą, a jak tych obcych ci wlezie parę tysięcy, to ekran przestanie odpowiadać, bo procesor z przeliczaniem nie wyrabia. Także moim zdaniem gra jest dość wymagająca. Wcześniej sobie grywałem w Hearthstone i też mi się nic nie grzało. Może moje lodowate dłonie robią za niezły radiator. WoT mogę sprawdzić wieczorem ale też nie sądzę, że będzie jakaś większa różnica.
 21. Wchodzisz po adresie IP lub adresie domenowym.
 22. Sprawa ma się tak: dostałem info od konsultanta że temperatura po ładowaniu i oglądaniu filmu na Youtube w full HD przez godzinę wynosi 40*C. Ważne jest to że taka temperatura jest podczas ładowania na stole, a ja wczesniej ladowalem na łóżku, więc nie dziwne że wywalało mi komunikaty [emoji1] teraz u mnie tez wynosi 40 *c wiec jest ok. Ten skok do 41*c nastąpił kiedy wziąłem telefon do ręki. Morfik co do twojej gry to myślę że te zaledwie 40*c miałeś dlatego że gra ta nie ma jakiejś wybitnej grafiki ani nie jest online. Grasz w jakieś gry online na telefonie? Jeśli tak to możesz sprawdzić jeszcze temperaturę podczas grania i ładowania w grę on-line? Proponuję wota, u mnie po dłuższym graniu wywala komunikaty. ?
 23. Yesterday
 24. To podaj co mam teraz zmienic i jak wejsc na ten repeater.
 25. Ok , dziękuje
 26. Jeżeli jest sprawny to warto do takich celów.
 1. Load more activity