jimasek

Members
 • Content count

  914
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37

About jimasek

 • Birthday

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.jimasek.elektroda.eu
 • Gadu-Gadu
  2207264

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

407 profile views
 1. A co dokładnie się dzieje z twoim routerem? Możliwe że przyczyna leży gdzie indziej. Pokaż parametry linii i dokładnie opisz swój problem. Modulacja na linii ADSL czy VDSL?
 2. Są EAP-y od TP-Linka ale czy mają takie możliwości to nie wiem, trzeba by przeszukać instrukcję obsługi http://www.tp-link.com.pl/products/details/cat-5039_EAP220.html
 3. Na stronie producenta jest do pobrania aplikacja plcutility do konfiguracji urządzeń PLC.
 4. Tak jak na innym forum polecałem WA860RE ale nikt ci gwarancji na działanie nie da. Tego WA850RE jeszcze masz czy już oddałeś? Też bym się zastanowił nad PLC. Osobiście ostatnio montowałem u kolegi TL-WPA8630 KIT i jest bardzo zadowolony,
 5. Pewnie problemem jest NAT na komputerze, urządzenia są w różnych podsieciach. Bo jak rozumiem asus dział jako AP bez portu WAN Internet?
 6. Sieć jest zabezpieczona? Nie kradnie ci ktoś internetu lub któryś z komputerów/telefonów itp. nie obciąża łącza internetowego?
 7. Ja bym sprawdził dostęp do internetu bez Tp-linka. Sam modem do komputera.
 8. Ten drugi wzmacniacz łączysz do sieci głównego routera czy do tego pierwszego wzmacniacza? Adresację najlepiej ustawić wszędzie static IP Router - 192.168.0.1 repeater 1 - 192.168.0.254 repeater 2 - 192.168.0.253 Łączenie wzmacniacza do wzmacniacza nie jest dobrym pomysłem i często generuje duże problemy z siecią i jej stabilnością.
 9. Proszę o chwilę cierpliwości zajmujemy się tym tematem.
 10. Jaki plik dokładnie wgrywasz i skąd go pobierasz?
 11. Np. RE450 sobie zobacz. Wszystko zależy od poziomu sygnału z głównego routera czy punktu dostępowego.
 12. Myślę że się podzielisz spostrzeżeniami!?
 13. Nic mi do głowy nie przychodzi. Trzeba by wrócić do poprzednich warunków i potestować. Modem od dostawcy masz cały czas ten sam?
 14. Osobiście preferuję modem od dostawcy na ADSL czy VDSL a do zarządzania siecią jakiś router WAN-owy. Zawsze masz pewność że wszystko będzie działać 100% poprawnie (pełna kompatybilność z łączem) a jak przestanie to wołasz techników od dostawcy czy wymieniasz urządzenie. Ale to już kwestia gustu i doświadczenia z różnymi dziwnymi przypadkami.
 15. http://www.tp-link.com.pl/common/Promos/app_tether_v2_pl.htm Nie wiem czy dobrze rozumiesz działanie aplikacji TP-Link Teher? Służy ona do zarządzania routerem i siecią wewnętrzną. Może opisz dokładnie co chcesz osiągnąć? Jakie masz łącze i od jakiego dostawcy?