Krzysztof

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Krzysztof

Informacje o profilu

 • Płeć
  Not Telling
 1. Generalnie to te mobilne routery maja dość ubogie możliwości konfiguracyjne. Jest jakikolwiek (dowolnej firmy), który ma możliwość instalacji alternatywnego oprogramowania?
 2. Mam zewn. IP, ale zmienny. Można to ogarnąć ale tylko wtedy jak skryptem będę mógł odświeżyć adres tunelu. Bez wsparcia softu routera trudne ;-( Najlepiej natywnie z karty Orange. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 3. No to nici z testu no chyba, że ktoś inny z Orange to sprawdzi. Jest jeszcze inna opcja. Czy jakiś z tych mobilnych routerów potrafi robić tunel4to6 ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 4. Dodaj proszę w APN : internetipv6 ale tylko jak masz LTE w Orange. To niestety jedyny operator szeroko oferujący IPv6 w bezpośredni sposób. Włącz tez IPv6 w komputerze na jakim testujesz, Odezwij się czy działa. Jest wiele stron test IPv6 ;-) Dzięki! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 5. Może niepolitycznie zapytam czy obsługuje IPv6 jakiś Huawei? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 6. Minimalne wymaganie to ipv6 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 7. Chciałbym zakupić przenośny router LTE, który chciałbym wykorzystywać jako WiFi. Jedynie Orange oferuje APN: internetipv6 z obsługą i adresacją IPV6. Zależy mi na kilku elementach: 1. Obsługa IPV6 czyli APN : internetipv6 - obowiązkowo 2. dobra bateria 3. fajnie ja dałoby się wgrać oprogramowanie alternatywne OpenWRT lub Tomato 4. obsługa OpenVPN Znalazłem kilka TP-Link. Proszę o wasze opinie i pomoc. http://www.tp-link.com.pl/products/details/cat-4692_M7300.html http://www.tp-link.com.pl/products/details/cat-4692_M7310.html http://www.tp-link.com.pl/products/details/cat-4692_M7350.html http://www.tp-link.com.pl/products/details/cat-4692_M5250.html
 8. Potrzebuję do sieci domowej Acces Point-a (DualBand), który będzie w stanie obsługiwać 10-20 urządzeń jednocześnie. Nie chce routera i zmiany adresacji sieci w sieci WiFi. Sieć domowa przewodowa i bezprzewodowa ma mieć tą samą klasę. Chciałbym AccesPointa wpiąć kablem 1GB do switcha i mieć dobre pokryciesieci w domu. Jakie urządzenie TP-LINK zastosować jako AccesPoint-a najbardziej optymalnie biorąc pod uwagę cenę.
 9. Kupię w dobrej cenie używany switch TL-SG3424P http://www.tp-link.com.pl/products/details/?categoryid=222&model=TL-SG3424P Oferty proszę kierować na priv-a.
 10. Mam dostawcę TV jako IPTV i sygnał z pokojów jest podłączony do switcha TL-SG3424 jako oddzielny VLAN Raz na kilka miesięcy zawiesza się tylko TV i muszę na twardo restartować SWITCH. Mam ustawione IGMP Snooping:Enable Unknown Multicast: Forward jest jeszcze wiele innych opcji w menu: Multicast Jak powinna by prawidłowa konfiguracja SWITCH-a ?
 11. Niestety tak jak przypuszczałem problem był jednak w LAN w ustawieniach switcha. Znalazłem w sieci, że DLNA robi multicast i coś mnie oświeciło. W switchu jest taka funkcja, która jest niezbędna do IPTV MetroTV. http://tplink-forum.pl/uploader/uploads/1416778054_SWITCH.png[/img] Było - Unknown Multicast:Disable, a trzeba było zmienić na Forward. Całośc problemu załatwiona w Switchu TL-SG3424 jednym przełacznikiem! Do prawidłowego działania rozgłaszania w sieci DLNA jest niezbędne w opcji Config IGMP Snooping, Multicast:Forward Może komuś się to kiedyś przyda ;-)
 12. Dzięki, bede szukał dalej ;-)
 13. Tak, oczywiście. Do gniazdka LAN w TV Samsung jest doprowadzona ta sama sieć LAN. Drugi VLAN jest tylko do set-top-box, z którego do TV jest kable HDMI. Szukam różnych przyczyn i zastanawiam się czy jest jakieś ustawieniew tym switchu, które może blokować rozgłaszanie DLNA do innych urządzeń w tej samej sieci LAN (VLAN).