Heinz

Administrator
 • Zawartość

  4702
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

330

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Zawadzkie

Ostatnie wizyty

1090 wyświetleń profilu
 1. ? Może łatwiej by było ustawić proxy na konsoli: http://manuals.playstation.net/document/pl/ps4/settings/nw_settings.html
 2. 23.03.2017r dodano wsparcie dla Routera TL-WR840N v2 i v3. Pierwsze wydanie można pobrać: v2: lede-ar71xx-generic-tl-wr840n-v2-squashfs-factory.bin lede-ar71xx-generic-tl-wr840n-v2-squashfs-factory-eu.bin lede-ar71xx-generic-tl-wr840n-v2-squashfs-sysupgrade.bin v3: lede-ar71xx-generic-tl-wr840n-v3-squashfs-factory.bin lede-ar71xx-generic-tl-wr840n-v3-squashfs-factory-eu.bin lede-ar71xx-generic-tl-wr840n-v3-squashfs-sysupgrade.bin Aktualne wydania można pobrać tutaj: https://downloads.lede-project.org/snapshots/targets/ar71xx/generic/
 3. Dziwna sprawa bo wygąda to jak błąd hasła. Sprawdź hasło i po zapisaniu ustawień wyłącz router na 7 minut i dopiero potem włącz.
 4. Bardziej by nas interesowały screeny z konfiguracji niż backup routera.
 5. Przyciśnij i trzymaj przycisk reset i włączurządzenie. do 10 sekund powinna się zapalić dioda WPS (QSS)
 6. Raczej naprawa tylko przez lutowanie seriala i naprawa przez bootloader. Sprawdzałeś czy router posiada tryb recovery?
 7. Ostatnio wgrywałem do routera podobnego do W8970 stabilne wydanie LEDE. i działa bez problemu.
 8. Ogólnie rzecz biorąc producent nie podaje takich informacji. Z drugiej strony w jakim celu jest to potrzebne szaremu Kowalskiemu? Dużo informacji znajdziesz na wikidevi lub na LEDE Table of Hardware.
 9. Trzeba by sprawdzić czy naprawdę operator przekierował CI wszystkie porty. Możesz dla przykładu postawić sobie serwer http lub ftp na swoim komputerze i przekierować dodatkowo port 21 tcp(dla ftp) i sprawdzić np za pomocą telefonu czy dostaniesz się na swój serwer ftp pod adresem: ftp://twój.IP/
 10. Podejrzałem jakie porty sa potrzebne dla tej gry: Więc wprowadzasz następujące przekierowania: Service Port: - numer portu, możesz sobie ułatwic i wpisać zakres portów od 14000-14024 Internal port - zostawiasz puste IP Adress - adres IP komputera z grą Protocol - w zależności od portu TCP lub UDP Status - enabled Common Service Port: - tego nie ruszaj, to jest lista zdefiniowanych usług gdzie nie trzeba znać numeru portu. i klikasz Save. Tutaj masz problem bo webinterface z zewnątrz używa portu 80 i musisz go zmienić. Wejdź do menu Seciurity - Remote Managament i w Web Management Port: wpisz inny niż 80 np 81 po zapisaniu można będzie ustawić przekierowanie dla portu 80. ps. Swoją drogą przekierowanie portów 80 i 443 uważam za zbędne bo to wygląda na to abyś Ty mógł dostać się na stronę tej gry (przez http lub https)
 11. Rozumiem że to IP jest nadane dla tego sprzętu na którym jest gra. Masz dodane wyjątki do zapory lub innego firewalla?
 12. OK Skoro operator dał Ci zewnętrzne IP z otwartymi portami to ustaw teraz DMZ na IP konsoli (nie ustawiaj przekierowania portów). Będziesz miał otwarte wszystkie porty TCP/UDP dla konsoli i jeśli zadziała to wtedy przekieruj tylko te porty co potrzeba.
 13. Kodowanie - nie słyszałem tego określenia ale modulacje jakie wspiera ten router to: Full-rate ANSI T1.413 Issue 2 ITU-T G.992.1(G.DMT) ITU-T G.992.2(G.Lite) ITU-T G.994.1 (G.hs) ITU-T G.995.1 ITU-T G.992.3 (G.dmt.bis), ITU-T G.992.4 (G.lite.bis - ADSL2) ITU-T G.992.5 (ADSL2+) Oraz wspiera Annex A, I, J, L, M Dodatkowo obsługuje Bit Swap oraz SRA(Seamless Rate Adaptation) Doedukowałem się trochę i kodowanie jakie jest użyte jest określone przez standard ADSL/ADSL2 i jeśli router go wspiera to musi je obsługiwać. W ADSL są dwa rodzaje kodowania Reed-Solomon lub opcjonalnie Trellis. W ADSL2 zostało wymuszone użycie kodowania Trellis.