jurekg

Użytkownik
 • Zawartość

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O jurekg

Informacje o profilu

 • Płeć
  Not Telling
 1. Na sprzedaż pełny komplet fabryczny : router wdr4300 + to, co otrzymałem w momencie zakupu (pudełka, papiery, płyta cd, kabel lan)Wgrane oprogramowanie Gargoyle 1.9.1.2 Router sprawny technicznie w 100%, wygląda jak nowy.Jestem pierwszym i jedynym użytkownikiem, router był zakupiony w 2014r, na co mam imienny paragon. Cena 165 zł + koszty przesyłki.
 2. IP dla WDR4300 mam ustawione 192.168.2.1, próbowałem 192.168.2.222 . Pierwszy post napisałem przez nieuwagę jako niezalogowany, przepraszam. ps. Chyba już jest dobrze - wszedłem na Archera, a tam w ustawieniach miałem zaznaczoną opcję "wymuszanie przydziałów DHCP" Po odznaczeniu tej opcji mam połączenie po wr842, więc po wdr4300 też powinno być ok, zaraz sprawdzę, jakby co, dam znać
 3. Podepnę się, jeśli można pod temat z archerem c7. Czy wszystkie oryginalne firmware tp linka zamieszczone w Waszym repozytorium są bez tzw. bootloadera ? ftp://tplink-forum.pl/Firmware_archiwum/Archer C7v2/ Pytam, bo pierwsze zamieszczone ma 6,5 MB, a pozostałe 9,2 MB. A jeśli wszystkie są bez bootloadera, to które najlepiej wgrywać przy powrocie z gargoyle pl ?
 4. Pełny komplet fabryczny, 100% sprawny technicznie.Wgrane najnowsze oprogramowanie Gargoyle 1.9.1, poszerzające możliwości tego routera. Cena 120 zł+ koszty wysyłki, możliwy odbiór osobisty (małopolska)
 5. Przechodząc ze "zwykłego" Gargoyle na "Gargoyle na Barrier Breaker" można od razu wgrywać plik "squashfs-sysupgrade.bin", czy też najpierw trzeba wrócić do oryginalnego firmware tp-linka?
 6. Czy jest możliwość ustawienia, żeby router TL-WDR3600 pracujący jako przekażnik (z zainstalowanym Gargoyle) przekazywał obydwa pasma częstotliwości - 2,4 i 5 GHz?
 7. Mam możliwość zakupu c7 bez anten, zastanawiam się, jakie by tu mozna było podebrać do niego.
 8. Więc mam szukać anten na 5GHz, obojętnie jakich i będą w pełni funkcjonalne?
 9. Czy można będzie wykorzystać w routerze Archer C7 anteny z routera TL-WDR4300 ? Czy Archer C7 po takiej podmiance będzie w pełni funkcjonalny?
 10. Tzn. na starą wersję Gargoyle można wgrać rom bez "sysupgrade" ?
 11. Po prostu brakuje wersji dla tych, którzy mają już wgrane Gargoyle. Jest tylko dla tych, którzy mają oryginalny rom. Więc nie jest to to samo, co na serwerze Cezarego.
 12. Wiem, tylko ktoś, kto nie jest zorientowany w temacie może przez pomyłkę próbować uaktualniać starą wersję Gargoyle korzystając z romów z waszego serwera.