CHACA

Global Moderator
 • Content count

  4,086
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

145

About CHACA

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Zgierz

Recent Profile Visitors

404 profile views
 1. 4G to nic innego jak LTE. Szkoda że Play nie działa bo tam mają na ten czas najlepsze oferty internetu mobilnego, Red Bull Mobile. Pozostaje tylko ta Lycamobile.
 2. Nie da się wykonywać połączeń głosowych z routera. Nie chcesz doładować Plusa i dalej korzystać? Jak z zasięgiem Play?
 3. Jeżeli stacjonarne to podałem Ci dwa modele na kartę SIM.
 4. Nie ma internetu bez limitu Na smartfonie chcesz mieć LTE a pytasz o zewnętrzne urządzenie? Ustaw preferowane 4G na nim. Od Tp-linka możesz uzyskać kilka produktów. Wszystko zależy od tego czy ma to być urządzenie stacjonarne czy mobilne. Jak to pierwsze to modele: MR200 oraz MR6400. Jeżeli następne to modele M7350, M7300, M7310. Jakieś pomiary odległości od BTS-a robiłeś?
 5. A dokładniej na jakim?
 6. Na wszystkich urządzeniach podłączonych do routera tak się dzieje?
 7. Lepiej dołożyć i kupić Archer C7. Nie zawiedziesz się. Porty gigabitowe, wydajne porty USB. Możliwość wgrania oprogramowania alternatywnego z możliwością obsługi modemów GSM.
 8. W tym przypadku antena nie ma nic do pingu. Skacze bo w danej chwili jest zbyt duże obciążenie ruchem.
 9. Pokaż zdjęcie tego czegoś na parapecie. Ja mam antenę dualną za oknem. Net z Play. Śmiga na poziomie 60mb download i 30mb upload.
 10. Trzeba mieć fantazję
 11. O jakiej prędkości mowa. TP-Link jest podpięty przez port WAN czy LAN? Jak masz go skonfigurowanego?
 12. Wątek uważam za rozwiązany więc zamykam. W razie problemów zapraszamy ponownie do nas na forum. Kiedy chcesz ponownie otworzyć wątek pisz: pomoc@tplink-forum.pl Pozdrawiam administracja forum!
 13. W zakładce Bateria masz opcję "Czuwanie-inteligentne oszczędzanie energii"--odptaszkuj to.
 14. Dodanie do Black List strony które chcemy zablokować oraz dokładne ustawienie czasu. Potwierdzam ten manewr na MR200. Działa.