krymar

Archer C7 historyczne wersje beta

19 posts in this topic

Jeżeli wrzuciłeś tutaj jako załącznik to pliki są i będą dostępne z naszego serwera. Jeżeli ktoś będzie chciał to klinie sobie w twój odnośnik.

0

Na serwer trafia więcej ludzi, a wątek zaraz zakopie się pod setką innych. Lepszy chyba ftp, no nie ?

0

Zainstalowałem ArcherC7v1_en_up_boot140402 na swoim routerze Archer C7 i działa. Dostęp bezprzewodowy na 2,4GHz jest poprawny, dostęp do dysku twardego podłączonego do portu USB też bez problemu. Funkcja print servera działa też poprawnie.

0

Dzięki za info. Niestety u mnie tak różowo nie było.

Router zgubił wszystkie ustawienia, nie chciał przyjąć kopii starych ustawień, zawieszał sieć.

Ale po ręcznym ponownym wprowadzeniu danych - działa ok.

Poprzednia wersja beta była chyba szybsza, przynajmniej w nawigacji po ustawieniach, szybkości restartu routera.

testuję dalej - zobaczymy

0

U nie też ustawienia fabryczne po ponownym uruchomieniu. Co do szybkości nawigacji to myślę że szybciej niż w poprzedniej wersji. Może to kwestia przeglądarki.

0

Ustawienia zgubił, a nie powinien, bo to przejście z 14xx do 14xx. A przeglądarka istotnie była inna (chrome), stąd brak porównania (mozilla).

0

U mnie działa na 140402 i na razie nie narzekam jest ok choć działam bez WAN-a ale z dyskiem i drukarką.

0

U mnie 140402 powodował dziwne "zwiechy" - mapowanie dysku USB ginęło. gubił sztywne IP drukarki (po wifi), wreszcie mieszał w tablicy routingu (sieć tak, internet nie). i co najciekawsze - generował połączenie zwrotne z laptopem (karta Ralink) które zawieszało wszystkie usługi sieciowe. Generalnie - gdyby nie nowy soft, wróciłbym do wersji wcześniejszej pewnie, która działała GENIALNIE :)

0

Hi

I have on archer C7 V2 and i need of firmware bellow

Firmware Version:

3.13.34 Build 131217 Rel.60903n

Hardware Version:

Archer C7 v2 00000000

I search on this forum, but only find to V1 or V2 newer

Can someone help

Thanks a lot

Best Regards

Julianocwb

0

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Loading...