Administrator

IP.Board - zgłoszenia

110 posts in this topic

Da radę zwiększyć ilość tagów widocznych przy przeglądaniu wątków do 4? Teraz są widoczne 2 + więcej. 4 tagi się zmieszczą bez problemu i będzie bardziej czytelnie.

Edited by morfik
0

W panelu administracyjnym zaznaczone są wszystkie wartości na (bez ograniczeń) pewnie coś w css-ie to obcina.

0

Dnia 8.10.2016 o 07:34, Administrator napisał:

Mówisz o ciemnym tle grafiki? Bo sam prontscreen jest taki jak powinien być, przynajmniej u mnie.

no nie jest - grafika w "górnej" warstwie jest półprzezroczysta i prześwituje treść strony spod spodu

przygotowałem SS na których to lepiej widać (logo TT) - przewinąłem stronę pod spodem

przezroczystosc1_screenshot-tplink-forum.pl 2016-10-09 15-33-45.png

przezroczystosc2_screenshot-tplink-forum.pl 2016-10-09 15-33-45.png

Edited by szopen
0

Przepraszam ale ja nie widzę takiego problemu, ciemne to jest faktycznie troszkę przezroczyste ale sam screen już nie. Sprawdzałem w kilku wątkach na forum.

0

ja ledwo widzę, więc tego rodzaju problemy mi raczej przeszkadzają…

0

Może niech się ktoś jeszcze wypowie w temacie bo ja nie widzę problemu. Dla mnie jest wszystko czytelne na tych obrazkach.

0

Dnia 8.10.2016 o 01:28, szopen napisał:

23. grafika po kliknięciu (w widok powiększony) jest częściowo przezroczysta  - przeszkadza to w analizie screenshotów

(dopiero kliknięcie "pełny rozmiar" powoduje otwarcie w osobnym oknie, gdzie przezroczystość nie występuje)

0

5 godzin temu, morfik napisał:

No właśnie niezbyt rozumiem problem. Jak to zreprodukować? :D 

kliknąć w dowolną grafikę wstawioną do posta, aby się powiększyła - wtedy widać że prześwituje

(tak zdaję sobie sprawę, z tego, że wiele osób tego nie widzi, bo widzą lepiej i po prostu im to nie przeszkadza, ale jak przypuszczam rozwiązanie problemu jest banalne i polega na ustawieniu zerowej przezroczystości tak wyświetlanego obrazka

PS problem nie jest powiązany lokalnie z przeglądarką, bo oczywiście w momencie, gdy wystąpił próbowałem innej i wszystkie tak wyświetlają

PPS w starej wersji forum problem nie występował

Edited by szopen
0

No właśnie patrzyłem różne fotki. Może u nas na linux'ach inaczej to działa i nie przebija? :D Ja mam tylko przezroczystość po bokach fotki, na samej nie mam, także nie wiem, niech się kto inny wypowie. :D

0

Znalazłem life hacka na forum. :D  Przy pisaniu artykułów, a właściwie ich wklejaniu, gdy tekstu jest dużo, to ten formularz rozciąga się na całą długość tekstu bez żadnych scrollbar'ów. Ale jak się przyciśnie ctrl+f, wtedy widok automatycznie zostaje poprawiony i okienko formularza staje się normalne. :D

0

no cóż obawiałem się, że nie zostanę zrozumiany w kwestii problemu przezroczystości (ten cały fragment można w sumie wywalić do innego wątku). a teraz do rzeczy

25.chatbox_screenshot-tplink-forum.pl 2016-10-13 00-10-55.png

[bez numerka] bo sam nie wiem czy przypadkiem nie przekliknąłem - płeć w profilu miałem ustawioną na "kobieta" :D

0

Ja też nie mam dostępu do tego czatboxa, wiec nie jesteś dyskryminowany ze względu na płeć. :D

0

Tak sobie przeglądam opisy działów forum i trochę coś są one niekonsekwentne. Chodzi, np. o zapis TP-LINK. W części opisów figuruje jako TP-link, w innych TP-Link, a w jeszcze innych jako TP-LINK. Przydałoby się to ujednolicić.

Druga sprawa, nie odmieniać TP-LINK (TP-LINKa/TP-LINKu czy innych takich) w działach i opisach działów na forum. Trzymać się podstawowej nazwy, a jak ta nazwa gryzie się z pozostałą częścią opisu działu, to tak go dobrać, by fraza TP-LINK się pojawiła w podstawowej formie. Przykład:

"Podziel się zdjęciem swojej sieci domowej działającej na TP-linku "

"Podziel się fotkami swojej sieci domowej działającej w oparciu o urządzenia TP-LINK"

0

Do czatu mają dostęp tylko moderatorzy. Niestety nie było zainteresowania ze strony innych użytkowników więc wyłączyłem. Moja decyzja jest ostateczna.

ak sobie przeglądam opisy działów forum i trochę coś są one niekonsekwentne. Chodzi, np. o zapis TP-LINK. W części opisów figuruje jako TP-link, w innych TP-Link, a w jeszcze innych jako TP-LINK. Przydałoby się to ujednolicić.

Zapisuję i zajmę się tym problemem.

0

OK więc czat odpuszczamy, skoro wyświetlanie (a właściwie jego brak) tej pozycji menu zostało poprawione dla zwykłych userów, swoją drogą decyzja chyba jest słuszna - ruchu tam nie było a jako narzędzie usprawniające moderację z pewnością się przydaje

ale… dziś pierwszy raz piszę jakieś większe wypociny "na bieżąco", czyli z wielokrotną edycją tego samego posta i oto co się dzieje (mało co mnie szlag nie trafił):

26. w trakcie edycji posta, gdy pojawiają się w danym wątku nowe posty od momentu rozpoczęcia edycji do wciśnięcia zapisz, to  cała ta edycja zostaje utracona

chodzi o drugi post w tym wątku:

Edited by szopen
0