SkyH

Sprzedam switch TP-Link TL-SG5428

1 post in this topic

Mam do sprzedania switch TL-SG5428. Jest to 24 portowy zarządzalny switch przeznaczony do montażu w szafach serwerowych typu Rack. Urządzenie nie było używane, zakupiony jako zapasowy w razie awarii głównego, ale nie było nigdy potrzeby jego użycia.

 

Cena: 750zł. 

Możliwy odbiór osobisty na terenie Warszawy lub wysłania kurierem. Wystawiam fakturę.

 

Poniżej jego specyfikacja:

 

Standardy i protokoły IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

24 portów 10/100/1000Mb/s RJ45

(Automatyczna negocjacja prędkości i automatyczne krosowanie - Auto MDI/MDIX)

4 sloty gigabit SFP*

1 Port konsolowy

* Sloty SFP obsługują tylko moduły 1000Mb/s.

Okablowanie sieciowe

10BASE-T: kable UTP kategorii 3, 4, 5 (maksymalnie 100m)

100BASE-TX/1000Base-T: kabel UTP kategorii 5, 5e lub wyższe (maksymalnie 100m)

1000BASE-X: MMF, SMF

Bezwentylatorowy

Zasilanie 100-240VAC, 50/60Hz

Pobór prądu: 24,2W (220V/50Hz)Wymiary (S x G x W)440*260*44 mm (17,32*10,2*1,73 cala)

 

WYDAJNOŚĆ

Przepustowość 56Gb/s

Szybkość przekierowań pakietów 41,6Mp/s

Tablica adresów MAC 8k

Ramki jumbo 10240 Bajtów

 

FUNKCJE OPROGRAMOWANIA

Funkcja Quality of Service

Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP

Obsługa 4 kolejek priorytetowania

Planowanie kolejkowania: SP, WRR, SP+WRR

Ograniczanie przepustowości w oparciu o Port/przepływ danych

Voice VLAN Sieci VLAN Wsparcie IEEE802.1Q z 4K grupami VLAN i 4K identyfikatorami VID

802.1Q/Protocol VLAN

GARP/GVRP

VLAN VPN (802.1ad - QinQ)Listy kontroli dostępu

Filtrowanie pakietów L2L4 w oparciu o źródłowy i docelowy adres MAC, adres IP, porty TCP/UDP, 802.1p, protokół DSCP oraz VLAN ID

Na podstawie zakresów czasowych

Bezpieczeństwo transmisji

Wiązanie IP-MAC-Port-VID

Uwierzytelnianie IEEE 802.1X w oparciu o porty/adresy MAC, Radius,VLAN dla gości (guest VLAN)

Ochrona przeciw atakom DoS

Dynamiczna kontrola tablicy ARP (DAI)

SSH v1/v2

SSL v2/v3/TLSv1

Funkcja Port Security

Funkcja Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm ControlCechy przełącznika L2IGMP Snooping V1/V2/V3

Agregacja 802.3ad LACP (Do 8 grup agregacji, do 8 portów w każdej grupie)

Spanning Tree STP/RSTP/MSTP

Filtrowanie/ochrona BPDU

Funckja TC/Root Protect

Funkcja wykrywania pętli zwrotnych (Loop back detection)

Kontrola przepływu 802.3x

 

Zarządzanie za pomocą graficznego interfejsu przez przeglądarkę internetową oraz przez wiersz poleceń.

Obsługa SNMP v1/v2c/v3,zgodność z publicznymi bazami zarządzania MIB oraz prywatnymi bazami zarządzania MIB firmy TP-LINK

RMON (grupy 1, 2, 3, 9)

klient DHCP/BOOTP, Funkcja DHCP Snooping, DHCP Option82

Monitorowanie CPU

Funkcja Port Mirroring

Synchronizacja czasu: SNTP

Zintegrowana obsługa protokołu NDP/NTDP

Aktualizacja firmware: przez połączenie TFTP i Web

Diagnostyka systemu: test VCT

Logi systemu i publiczne bazy MIBINNE

CertyfikatyCE, FCC, RoHS

 

Wymagania systemowe

Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ lub Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux

 

Środowisko pracy

Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉);

Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)

Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca

Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

1.JPG

0

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Loading...