morfik

Folie, szkła ochronne i etui do smartfonów Neffos

9 posts in this topic

Próbowałem przez jakiś czas znaleźć jakieś folie lub szkła ochronne do smartfonów Neffos ale coś nigdzie w fizycznych sklepach takich dodatków do tych TP-LINK'owych telefonów nie posiadają. Jak wymieniałem modele telefonów, to nikt w ogóle o nich nawet nie słyszał. Na tej mojej wsi to panuje jeszcze chyba jakiś 19 wiek... :D W jednym punkcie nawet dało radę przymierzyć te szkiełka ale generalnie są albo za duże, albo za małe lub też zakrywają pewne części telefonu, np. tą kamerę selfie. Nie to bym z niej jakoś specjalnie korzystał ale pytanie jest, czy zakupiliście może tego typu gadżety do swoich Neffos'ów? Jeśli tak, to gdzie można znaleźć dedykowane osłony do tych modeli telefonów, ew. osłony do jakich telefonów innych producentów będą w miarę pasować do tych Neffos'ów? Generalnie to interesują mnie wszystkie modele, dlatego nie podaje jakiegoś konkretnego.

Jeśli już mowa o szkiełkach ochronnych, to również mógłbym zahaczyć o case/etui czy inne obudowy, w których można by Neffos'a zamknąć. Ktoś coś słyszał i podpowie co kupić i do jakiego telefonu? :D 

Edited by morfik
0

z 3 miesiące temu kupiłem "zamiennik" szkła do C5max który był chyba z LG G3 który z dołu pasuje jak należy ale kończy się na górze o jakieś 7 mm za wcześnie. nie zakrywa żadnych "otworów technologicznych"

Wtedy też mówili że powinni do końca roku dostać oryginalne szkła do tych telefonów. Nie musiałem nawet pokazywać telefonu tylko zapytałem i wiedzieli o co chodzi.

z etui to ja preferuję te "gumy" ale nie mieli dedykowanych i powiedzieli że nie wiedzą kiedy i czy w ogóle będą mieli.

0

Ja znalazłem na necie coś takiego:

Ale nie mam pojęcia gdzie to dostać, niby pod filmem jest odwołanie do strony producenta i tam jest link do amazona ale coś tych case'ów nie widać tam. Ja bym sobie coś takiego zakupił i do tego szkiełko na ekran. :D

0

Ten filmik to tylko przeciągacz >:(, martwisz się o dodatki ja Ci powiem jedno w mojej okolicy są sklepy które w teorii (bo w internetowym jest od ręki) mają w ofercie Neffosa ale w sklepie fizycznie go nie zobaczysz, tak było odkąd Neffosy weszły u nas na rynek. Specjalnie nawet jak byłem przy okazji w Rzeszowie kilka razy przeszedłem największe sklepy które niby mają mieć Neffosy i co ani jednego!!! I wcale mnie nie dziwi że niektórzy nawet nie słyszeli o tych modelach (albo teksty typu to Tp-Link robi smartfony :o ), skoro ich na półkach nie widać.  

Neffos Polska na twitter'ze pod koniec listopada

Wreszcie dojechały szkła hartowane do Neffosów. Ale nim trafią do sprzedaży to trzeba je sprawdzić. Trzymajcie kciuki. :)

0

Widziałem tego twitta ale coś cisza od tamtego czasu. Zapytam support po sylwku. Może coś będą wiedzieć w tej sprawie. :D

BTW, wie ktoś jak z Amazona zamówić te szkiełka do Polski? Bo coś nie chcą wysyłać. :D 

Edited by morfik
0

Powinno się dać normalnie zamówić jeśli masz dodany adres do konta.

Ale chyba jest coś takiego że niektórych produktów nie wysyłają do Polski, ale dlaczego to Ci nie powiem, bo nie wiem.

Nigdy nic tam nie zamawiałem.

Mam konto na amazonie tylko po to by korzystać z promocji na aplikacje z Amazon Underground.

0

Z supportu dostałem info, że pełna oferta tych dodatków dostępna jest w PL póki co na tym pcomp3000.pl , także te akcesoria powinny bez problemu pasować do konkretnego modelu Neffos'a, choć te rzeczy są tylko dla modelów z serii C (C5, C5L i C5MAX)

0

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Loading...