Sign in to follow this  
Followers 0
adamo9w

[Rozwiązany] Nie mogę wyłączyć raz aktywowanej blokady ekranu (wzór)

6 posts in this topic

Witam.

1. Chciałbym żeby nie było tej blokady. Chciałem jeszcze zaznaczyć, że w "Administratorzy urządzenia" nawet po zaznaczeniu "Strona główna"(na zielono) i restarcie urządzenia, nie ma możliwości zniesienia blokady.

2. Przy okazji chciałem się spytać czy jest możliwość wyłączenia ekranu powitalnego (u mnie jest to kolorowa rybka), który trzeba przeciągnąć w górę żeby dostać się do ekranu głównego.

Screenshot_2016-12-20-20-50-12.png

Screenshot_2017-01-02-01-38-21.png

Screenshot_2017-01-02-01-39-37.png

Screenshot_2017-01-02-01-37-55.png

Screenshot_2017-01-02-01-38-51.png

0

Jeżeli chodzi o blokadę to u mnie na C5max działa. Jaki rodzaj blokady miałeś? Co do ekranu to może koledzy się wypowiedzą.

0

Z ciekawości > Zabezpieczania - Wyczyść dane o certyfikatach 

1

10 godzin temu, adamo9w napisał:

1. Chciałbym żeby nie było tej blokady. Chciałem jeszcze zaznaczyć, że w "Administratorzy urządzenia" nawet po zaznaczeniu "Strona główna"(na zielono) i restarcie urządzenia, nie ma możliwości zniesienia blokady.

Jak nie chcesz blokady, to ją zdejmij, tj ustaw sobie "Brak" w Ustawienia => Zabezpieczenia => Blokada Ekranu. Wtedy po przyciśnięciu przycisku Power, ekran ci zgaśnie i jak ponownie ten przycisk wciśniesz to będziesz miał od razu pulpit i nic nie będzie trzeba odblokowywać. I to w zasadzie tyle jeśli chcesz pozbyć się blokady, nic innego nie trzeba włączać, itp.

Edited by morfik
1

Wielkie dzięki:

pokos

Ciekawość poskutkowała i teraz mogę wyłączyć blokadę ekranu. Co do ad. 2 to problem samoistnie się rozwiązał; wystarczy ustawić "BRAK" w "Wybierz blokadę ekranu". Dzięki za pomoc, problem rozwiązany, temat do zamknięcia.

0

Wątek uważam za rozwiązany więc zamykam. W razie problemów zapraszamy ponownie do nas na forum.

Kiedy chcesz ponownie otworzyć wątek pisz: pomoc@tplink-forum.pl

Pozdrawiam administracja forum!

0

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0