Sign in to follow this  
Followers 0
pablo_b

root 5YL

7 posts in this topic

witam

czy udało się komuś zrotowac neffosa Y5L ,jeśli tak może podzieli się metoda ??

0

W zasadzie to mi się udało przeprowadzić root na Neffos Y5 i jestem w trakcie spisywania co i jak ale generalnie te dwa telefony (Y5 i Y5L) nie różnią się zbytnio, przynajmniej z punktu widzenia ukorzeniania. :D Być może za jakiś czas uda mi się dostać i do Neffos'a Y5L. Smartfona mam także tylko trzeba będzie pomyśleć nad obrazem, a reszta to z automatu poleci. :D 

0

w takim bądź razie ,czekam na jakiś poradnik :) człowiek się przyzwyczaił do roota i teraz jest trochę dziwnie ;)

0

Trza było dołożyć trochę kasy i wziąć Neffos'a C5, bo tutaj nie ma problemów z root'em. :D 

0

Coś za coś czy dołożyć, to że teraz jest problem to nie znaczy ze za miesiąc (mniej albo i więcej) nie będzie prostej metody, na xda widziałem wątek z rootem przez użycie DirtyCow LINK, wiec można by sprawdzić czy zadziała na Y5L, choć chyba jest problem z Androidem 6, nie wczytywałem się ale z pierwszego postu widać radzi sobie z 5.1

0

W zasadzie to jest prosty sposób ale nie mogę znaleźć żadnego recovery dla tego SoC'a, który by pasował również rozdziałką ekranu, a bez tego to musiałbym się pierw nauczyć robić recovery ze źródeł, a tu jeszcze trochę mi brakuje. :D  Jak znajdę podobny recovery, to bez problemu da radę tego Neffos'a Y5L zrootować.

Edited by morfik
0

@pablo_b udało mi się zrootować tego Neffos'a Y5L. Póki co mam jeszcze lekki śmietnik po całym procesie ale za kilka dni (bardziej pod koniec tygodnia) howto na ten temat będzie dostępne. :D

0

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0