Maximus Magnus

TP-Link TD-W8951NB a Neostrada

8 posts in this topic

Witam. Czy router TP-Link TD-W8951NB będzie dobrze działał z Neostradą? To jest router NB a nie jak większość ND. Niestety router ma oprogramowanie tylko w j.angielskim i mam problemy z jego konfiguracją dla Neo. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.

0

Oczywiście że nie, NB do router z modem na linię cyfrową tzw. ISDN - nie wiem czy przypadkiem nie szło tego zmienić przez telnet ale nie jestem tego pewny. Trzeba by poszukać w sieci,

0

O rany no szkoda, a czy można go ew. gdyby nie udało się go zwrócić użyć go jako AP po kablu do siania netu (Neo) dalej po WiFi?

0

Bardzo dziękuję..Małe pytanie. Czy jeżeli ten router (NB) będzie podłączony po kablu do routera, który jest w układzie AP po WiFi z głównym routerem (192.168.1.1) to również ustawiam go (NB) jak w linku?

0

Na kablu musi mieć dostęp do internetu a w jaki sposób to już drugorzędna sprawa. W tej konfiguracji z linku TP-link zajmuje się tylko rozgłaszaniem sieci bezprzewodowej no i internetu jeżeli jest doprowadzony do jednego z 4 portów lan-owych..

0

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Loading...