jamp

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O jamp

 • Urodziny 12.08.1961

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Dublin
 1. Potrzebny mi jest plik config.bin z routera TL-ER6020 (może być defaultowy) z ustawionym hasłem (może być dowolne) dla modu enable
 2. W taki sposób to mamy rozmowę głuchego ze ślepym Ja też mam podobnie router jest w Polsce a ja w Irlandji. W Polsce jest właściciel sieci (używa jedynego słusznego systemu ) też w innej lokalizacji niż router więc zabawy w blokowanie zdalnego dostępu mogą doprowadzić do wezwania jakiegoś fachowca Podczas tych zwisów telnet działa tylko nie jest ustawione hasło dla telnet enable co zdecydowanie nie nastraja mnie optymizmem O ile w switch'u TL-SG3210 backup jet zwykłym plikiem tekstowym i hasło da się do niego wpisać ręcznie i wgrać zdalnie to z roterem już tak słodko nie jest bo backup jest zaszyfrowny.
 3. Przypadłość z nieco innego routera ale objawy podobne więc warto sprawdzić wyłączając UPnP (disable) - UPnP nigdy nie było włączone. Natomiast zależy mi na zdalnym restarcie w razie awarii www bez używania sprzętowych rozwiązań typu reseter.
 4. Linux firefox Windows chrome lub mozilla
 5. Tego nie sprawdzałem Jak zawiesi się ponownie to odpowiem Nie ma problemu podczas zawieszenia z połączeniami VPN więc chyba pingi powiny być OK
 6. Oprogramowanie najnowsze TL-ER6020_V1_150416 Router działa prawidłowo. Brak tylko możliwości zalogowania w panelu administracyjnym ( nie odpowiada serwer www )
 7. W TL-ER6020 po zmianach przez panel administracyjny często nie można się ponownie zalogować (nie odpowiada serwer www) Reboot routera przywraca tą funkcjonalność Router leży w odległej lokalizacji a nie zawsze jest osoba mogąca wykonać restart routera Jak wykonać zdalny reboot ?