przemek1234

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0

O przemek1234

Informacje o profilu

 • Płeć
  Not Telling
 1. Ok. Już wiem co jest grane. Winna prawdopodobnie karta w laptopie. Bo na telefonie i na stacjonarce ten efekt nie występuje. A tak ogólnie, to prędkości mam rzędu 40 Mbit/s (czasem trochę mniej, czasem podchodzi pod 50) na kablu, a po Wi-Fi 30 Mbit/s (czasem trochę mniej, czasem podchodzi pod 40).
 2. Aha. Soft 150917 beta ze strony TP-Link.
 3. Kupiłem ten router i przez jakąś godzinę, dwie było 30 Mbit/s. Prędkość mnie satysfakcjonująca, bo na starym necie mam 20 Mbit/s. Kilkanaście minut temu wydarzył się dramat! Prędkość spadła do 3 Mbit/s (10 razy mniej), a nawet i 2 Mbit/s. Na samym modemie było 50 Mbit/s i jest 50 Mbit/s. Na telefonie było 50 i jest 50. Na routerze było 30 i jest 2 lub 3. Skąd ta zmiana? Normalnie zbladłem jak ten speedtest zobaczyłem. Signal Strength pokazuje 100%. Modem jest na przedłużce.
 4. Modem zamówiłem (ale jeszcze nie przyszedł), a routera nie kupiłem jeszcze i się zastanawiam czy przy tych złych opiniach niektórych ludzi warto go kupić. Czy jeśli na gołym modemie będę miał te powiedzmy 50 Mbit/s, to czy ten router przy tak dobrym zasięgu mi może go spowolnić czy nie? I czy jak mam na fonie zasięg ok -65 dBm (lub lepszy) to czy będzie to chodziło na najnowszym sofcie stabilnie?
 5. Zamówiłem modem LTE Huawei E3372 pochodzący z sieci Play. Zamierzam zrobić z Play Internet na Kartę internet domowy. W pokoju mam bardzo dobry zasięg. Pomiędzy -61 dBm a -68 dBm. Prędkości na telefonie dochodzą do 60-70 Mbit/s a w godzinach szczytu 40 Mbit/s. Pytanie: Jak ten router będzie chodził na Play LTE przy takim zasięgu? Czy będzie stabilny? Czy przytnie mi prędkości w stosunku do tego co na telefonie albo samym modemie? Czytałem również dużo niepochlebnych opinii o tym sprzęcie. Jak jest naprawdę? W grę wchodzi update firmware'u do najnowszej wersji, ale nie chcę bawić się w alternatywny soft.