oshi

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0

O oshi

Informacje o profilu

 • Płeć
  Not Telling
 1. Rankingi na tej stronie tez przeglądałem:) Tylko wydaje mi się, że oni te testy w USA przeprowadzają - jak się mylę to mnie poprawcie, a tam już chyba większa moc nadajnika WIFI? Zamówiłem w sklepie router TP-LINK TL-WR1043ND v2, lub v3, nie wiem która przyjdzie, jak nie będzie mi odpowiadać to po prostu nie wezmę. Pewnie między wersją 2 a 3 różnicy sprzętowej nie ma, jedynie firmware nowszy, więc raczej wezmę co przyjdzie. Sory za mały OT, ale wyboru dokonałem właśnie m.in, czytając to forum forum i waszym opiniom i testom. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
 2. Tak, rozumem, ale chodziło mi o to, że przydałoby się dodatkowo porównanie transferu routerów a nie tylko siły sygnału, bo może być tak, że przy mocnym sygnale transfery będą w miarę zbliżone, a przy słabnącym mogą być już znaczne różnice. A to właśnie transfer będzie istotniejszy dla użytkownika, a nie siła sygnału. Noszę się z zamiarem wymiany routera i trochę stron z testami przejrzałem w internecie. Podchodzę do nich z pewnym dystansem, bo o ile test kilku routerów w tym samym czasie będzie w miarę rzetelny, to testowanie w innym czasie (chociaż w tym samym miejscu) i późniejsze porównywanie w jednym zestawieniu już wg mnie nie powinno mieć miejsca, bo np. danego dnia mogą być większe zakłócenia w eterze (nie mam tutaj na myśli innych sieci) itp... I jeszcze jedno... Nie wiem jaki wpływ mają na siebie routery ustawione jeden obok drugiego i włączone jednocześnie, czy nie zakłócają się wzajemnie? Pozdrawiam
 3. Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum. Zarejestrowałem się tutaj, ponieważ zainteresowało mnie to porównanie. Niby pod względem zasięgu WR842N wypada bardzo dobrze, ale mnie interesowałoby jak wpływa mniejsza siła sygnału na transfery dla danego routera i stabilność połączenia. Jeśli dałoby radę taki test przeprowadzić, to będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam wszystkich.