dst

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O dst

 1. Musiałem włożyć płytę i z niej zrobić początkową krótką konfigurację, by potem zrobić konfigurację przez przeglądarkę.
 2. Nie dało się, najpierw musiałem przez tę aplikację.
 3. Jest w książeczce po polsku, ale myślałem, że chodzi o inną instrukcję. Na początku miałem, gdyż początkowa konfiguracja routera odbywa się za pomocą dołączonej płytki, ale jakoś się udało skonfigurować.
 4. Dzięki za wyjaśnienia. Otrzymałem też odpowiedź od TP-LINK Polska: Orientuje się ktoś z Was, gdzie znajdę tę instrukcję po polsku?
 5. A działanie tej kłódki jest mi do czegoś potrzebne? Nie znam się na tym, dlatego pytam. Suwak od WPS z tyłu mam przesunięty w prawo czyli ta funkcja działa, bo jak przesunę w lewo to nie ma internetu. W ustawieniach WPS Status: Enabled a dioda z kłódką się nie świeci.
 6. Ciekawe dlaczego w tym modelu nie zastosowali języka polskiego... A jakie to oprogramowanie? Przy okazji zapytam w tym wątku, czemu ikonka kłódki mi się nie świeci na panelu routera?
 7. Witam, Posiadam router TL-WR843N i chciałbym się dowiedzieć czy można wgrać jakoś język Polski dla ustawień konfiguracji?
 8. Dzięki za informację, wybiorę TL-WR841N lub TL-WR843N, w sumie jest nowszy. Nie trzeba mi nie wiadomo jak zaawansowanego routera, chociaż WR1043NDv4 też jest ciekawy.
 9. To jak to jest możliwe, że model WR842N ma 64 MB ram? A co oznacza ta data w tej tabelce, którą zapodałeś?
 10. Dzięki za informację, a jakie ma parametry router TL-WR843N? Nie mogę tego nigdzie znaleźć. @Administrator Zapodałbyś w poście parametry dla TL-WR843N? Bez literki D na końcu.
 11. Czyli chodzi Ci o ten rotuer WR1043NDv3 http://www.ceneo.pl/5182145 W zasadzie to nie. A jeśli miałbym wybrać między tymi dwoma: TL-WR841N http://www.tp-link.com.pl/products/details/cat-9_TL-WR841N.html TL-WR843N http://www.tp-link.com.pl/products/details/cat-9_TL-WR843N.html To chyb lepiej kupić ten nowszy TL-WR843N? Zaś ten TL-WR841N ma dużo pozytywnych opinii...
 12. Czyli między tymi dwoma routerami nie ma dużej różnicy, a mi dokładnie chodziło o model TL-WR843N bez D, bo ten z D jest starszy. Z tego co widzę to WR1043NDv3 jest mocniejszy od tamtych dwóch, posiada też trzy anteny. O co chodzi z tym porty gigowe? WR1043NDv4 nie jest dostępny chyba na rynku polskim. Po wpisaniu w google nie ma nic na polskich stronach odnośnie tego routera. A mógłbyś mi wyjaśnić co to jest tryb AP klienta? I czy to jest ważna funkcja? Mógłbyś uzasadnić dlaczego jakbyś miał kupować router to wybrałbyś WR842N? Te funkcje, które podałeś w nawiasie nie są mi potrzebne. Dzięki za informację. Czy TL-WR843N będzie miał wszystko to co poprzednik TL-WR841N? Taka sama obsługa, włączenie, reset itp?
 13. Witam, Chcę kupić router i mam dylemat, który router wybrać, router TL-WR841N jest na rynku do kilku lat, ale ma dużo pozytywnych opinii, natomiast router TL-WR843N jest nowy, pojawił się w 2016 roku, ale nie ma żadnych opinii. Chciałbym się zapytać Was, który router wybrać? Czy jest między nimi jakaś znacząca różnica? Czy któryś z nich jest lepszy? TL-WR841N http://www.tp-link.com.pl/products/details/cat-9_TL-WR841N.html TL-WR843N http://www.tp-link.com.pl/products/details/cat-9_TL-WR843N.html