wojtek2803

Global Moderator
 • Zawartość

  1442
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana wojtek2803 w Rankingu w dniu 30 Październik 2016

wojtek2803 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

78

O wojtek2803

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Wielkopolska

Ostatnie wizyty

500 wyświetleń profilu
 1. Zawsze możesz wykorzystać TD W8970 jako AP. Czyli kupujesz np. MR 200 a ten router co obecnie masz łączysz lanem i konfigurujesz jako AP.
 2. Jakie masz prędkości internetu korzystając przez TLWA855RE ? Jak podepniesz się po lanie do wzmacniacza jak otwierają się strony oraz jaka jest prędkość internetu ?
 3. Popatrz na ten poradnik
 4. Pokaż polecenie z komendy ipconfig/all start- wpisz cmd następnie wydaj polecenie ipconfig/all i wstaw screena na forum . Nie wiadomo czy adres IP 192.168.1.1 jest prawidłowym adresem routera .
 5. Pasmo 5 GHz bardziej czułe jest na tłumienie przez ściany itd. co zarazem wpływa na mniejszy zasięg . Jeśli masz możliwość to połóż skrętke. Zawsze możesz taką kartę zamówić internetowo i przed upływem 14 dni zwrócić jeżeli by się nie sprawdziła .
 6. Zapoznaj się z tym
 7. Jak wygląda sytuacja na podłączeniu kablowym ( lan )? zaktualizuj sterowniki , przeskanuj komputer np .Anti malware .
 8. Jeżeli chodzi o zasięg to niema jednoznacznej odpowiedzi , dlatego iż ma wpływ wiele czynników zewnętrznych takich jak : zakłócenia innych sieci , przeszkody typu sciany , sufity zakłócenia elektromagnetyczne itd. Musisz się sama przekonać jak to będzie wyglądać pokrycie sygnałem w twoim zabudowaniu .
 9. Śmiało możesz zakupić wzmacniacz nie będzie żadnego problemu ze współpracą systemu Windows 10 .
 10. Troszkę podświetliłem
 11. Podaj lokalizację pozwoli to nam dobrać antenę na dane pasmo , oraz warto przetestować innych operatorów pre paid . Widząc parametry sygnału ogólnie bardzo słabe . Parametry sygnału LTE link