Administrator

Ostatnio aktywne tematy

5 postów w tym temacie

Po debacie z kolegami moderatorami doszliśmy to wniosku że może warto zmienić zakładkę "Ostatnie wiadomość" na " Ostatnio aktywne tematy" szczególnie że tematów i odpowiedzi przybywa a jest to sposób na lepszą widoczność tego co się działa na forum w ostatnim czasie.

Prowodyrem wszystkiego był kolega @szopen ale może i dobrze.

Poproszę zainteresowanych o opinię czy zostajemy przy takim rozwiązaniu jak jest teraz " Ostatnio aktywne tematy" bo sam mam mieszane uczucia ale może to kwestia przyzwyczajenia???

Pozdrawiam i czekam na wsze opinie - Administrator!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po zmianie z ostatnich postów na ostatnie tematy nie wiedziałem co lepsze. Tematy pomogły szybciej przejrzeć nieczytanie posty od ostatniej wizyty znów posty pokazały gdzie jest największy ruch.

Teraz bym wybrał ostatnie tematy. Widać więcej co się dzieje na forum.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

moją opinię znasz :D (wiem jestem czasami namolny jak mucha :D nie jestem moderatorem, więc może się nie powinienem wcinać)

przy małym ruchu na forum najświeższe posty są OK,

ale tu jest ruch jak w ulu, więc moim zdaniem aktywne tematy są lepsze (bo nie spadają z boxa wątki gdzie tylko na chwilę ruch zamarł, albo dlatego że jest intensywna dyskusja akurat w tylko jednym wątku)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lepiej aktywne tematy, nie pamiętam dokładnie ale był jeszcze fajny mod na smf, jak sobie przypomnę jaki to podam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta