Administrator

tplink-forum.pl - kilka słów o nas

1 post w tym temacie

Forum internetowe tplink-forum.pl powstało w lutym 2013 roku na niekomercyjnym silniku SMF (Simple Machines Forum).  Stało się to z inicjatywy kilku kolegów działających w sieci (jimasek, CHACA, Heinz i wojtek2803) no i jak sami widzicie działa aż do dzisiaj. Projekt ten tworzą pasjonaci szeroko pojętej informatyki i sieci komputerowych, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem starają się pomóc mniej doświadczonym użytkownikom urządzeń firmy TP-LINK. Jak sami widzicie mamy już za sobą prawie 4 lata pisania na forum a co za tym idzie wiele rozwiązanych problemów z konfiguracją urządzeń sieciowych.

 

forum.jpg

 

Od samego początku jesteśmy związani i wspierani przez firmę TP-LINK Polska której zawdzięczamy możliwość rozwoju i dostęp do najnowszych rozwiązań technicznych które pojawiają się na naszym rynku w postaci routerów bezprzewodowych, access pointów, switch-y, transmiterów PLC czy telefonów Neffos.

Choć pracujemy pod logo TP-LINK jesteśmy niezależnym projektem przez co możemy wspierać naszych użytkowników nawet 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu bo robimy to w swoim wolnym czasie.Podchodzimy z dużym zaangażowaniem do każdego problemu sieciowego przedstawionego na forum.

 

web.jpg

 

 

W 2016 roku zmieniliśmy silnik na którym działa forum na komercyjny IP.Board, tak aby dostosować nasze forum do działania z urządzeniami mobilnymi i dodać nowe funkcjonalności dla naszych użytkowników i moderatorów. Od tego czasu forum stało się responsywne i automatycznie dostosowuje się do wszystkich rodzajów przeglądarek internetowych a jego przeglądanie stało się łatwiejsze na urządzeniach mobilnych.

 

ipboard.jpg

 

IP.Board daje też możliwość pisania i zadawania pytań nawet bez rejestracji konta, wystarczy tylko weryfikacja użytkownika przez wpisanie swojego imienia/nicku oraz wypełnienie kodu captcha który sprawdza czy nie jesteśmy spamującymi bot-ami.

 

Możecie nas znaleźć na stronie Facebooku -  https://web.facebook.com/tplinkforum

 

facebook.jpg

 

oraz na Twitterze  - https://twitter.com/tplinkforumpl

 

twitter.jpg

 

 

Zapraszamy wszystkich użytkowników urządzeń firmy TP-LINK i nie tylko. Opiszcie swój problem sieciowy a postaramy się go rozwiązać.

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.