pablo_b

root 5YL

7 postów w tym temacie

W zasadzie to mi się udało przeprowadzić root na Neffos Y5 i jestem w trakcie spisywania co i jak ale generalnie te dwa telefony (Y5 i Y5L) nie różnią się zbytnio, przynajmniej z punktu widzenia ukorzeniania. :D Być może za jakiś czas uda mi się dostać i do Neffos'a Y5L. Smartfona mam także tylko trzeba będzie pomyśleć nad obrazem, a reszta to z automatu poleci. :D 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w takim bądź razie ,czekam na jakiś poradnik :) człowiek się przyzwyczaił do roota i teraz jest trochę dziwnie ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trza było dołożyć trochę kasy i wziąć Neffos'a C5, bo tutaj nie ma problemów z root'em. :D 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś za coś czy dołożyć, to że teraz jest problem to nie znaczy ze za miesiąc (mniej albo i więcej) nie będzie prostej metody, na xda widziałem wątek z rootem przez użycie DirtyCow LINK, wiec można by sprawdzić czy zadziała na Y5L, choć chyba jest problem z Androidem 6, nie wczytywałem się ale z pierwszego postu widać radzi sobie z 5.1

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W zasadzie to jest prosty sposób ale nie mogę znaleźć żadnego recovery dla tego SoC'a, który by pasował również rozdziałką ekranu, a bez tego to musiałbym się pierw nauczyć robić recovery ze źródeł, a tu jeszcze trochę mi brakuje. :D  Jak znajdę podobny recovery, to bez problemu da radę tego Neffos'a Y5L zrootować.

Edytowane przez morfik
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@pablo_b udało mi się zrootować tego Neffos'a Y5L. Póki co mam jeszcze lekki śmietnik po całym procesie ale za kilka dni (bardziej pod koniec tygodnia) howto na ten temat będzie dostępne. :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

Ładowanie