pablo_b

dioda powiadomien Y5L

12 postów w tym temacie

witam

mam pytanie czy w Noffos Y5L jest możliwość "zmusić" jakoś diodę lądowania do pokazywania nie odebranych SMS i połączeń 8)??

trochę zmarnowany potencjał tej diody :-\,z góry dziękuje za odpowiedzi

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co ja zauważyłem, to w Neffos C5 MAX ta dioda ma dwa kolorki, czerwony i zielony i jak przychodzi SMS na ten telefon, to ta dioda miga na zielono. Podobnie jest z procesem ładowania smartfona. W przypadku Neffos'a C5 MAX dioda podczas tego procesu świeci się na czerwono, a po naładowaniu baterii na full zaczyna migać na zielono. A w Neffos Y5L dioda ma tylko kolor czerwony i jej zachowanie jest zupełnie inne od tego w Neffos C5 MAX, tj. proces ładowania jest sygnalizowany na czerwono ale po naładowaniu do pełna dioda gaśnie. Także raczej wątpię, że da się coś zrobić w kwestii sygnalizowania diodą odebranych/połączeń SMS'ów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie pamiętam dokładnie, bo sam nigdy nie używałem ale są programy typu Light Flow, Light Manager, do kontrolowania diod. 

Ale czy zadziałają to inna kwestia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, morfik napisał:

Z tego co ja zauważyłem, to w Neffos C5 MAX ta dioda ma dwa kolorki, czerwony i zielony i jak przychodzi SMS na ten telefon, to ta dioda miga na zielono. Podobnie jest z procesem ładowania smartfona.

To mój chyba jest uszkodzony albo czegoś nie włączyłem.

U mnie ta dioda działa tylko przy ładowaniu albo kiedy bateria pada.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nic nie włączałem, tak było w standardzie i trochę mnie zdziwiło, że w Neffos Y5 i Y5L jest inaczej. :D U mnie nawet taptalk sygnalizuje na zielono prywatne wiadomości. :D 

Edytowane przez morfik
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na Moim C5max nigdy jeszcze nie mrugało na zielono. Od nowości.

Firmware był zaraz na początku zaktualizowany przez tą aplikację systemową.

taki mały OT: Czy u was aplikacja telefonu "ucieka"? tzn po wybraniu numeru zostaje mi w menu gdzie się wybiera numer lub w kontaktach, żeby zakończyć połączenie itp muszę z górnej belki kliknąć na "aktywne połączenie" w wtedy mam opcję rozłączenia itp.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi nic nie ucieka. Po wybraniu numeru zaczyna dzwonić i jest okienko z informacją do kogo dzwoni i kilka opcji, no i duży przycisk słuchawki do rozłączania/ :D Ty masz coś inaczej? :D 

Screenshot_2017-01-06-20-08-35.png

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taki ekran mam może raz na 10 połączeń. "Normalnie" chowa się tak jak byś chciał podczas rozmowy przeglądać menu itp.

Chyba trzeba by go zresetować

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie jest standardowo jak u @morfik. Dioda powinna migać na zielono po przyjściu sms-a lub po nieodebranym połączeniu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

Ładowanie