KarkowY

Zmiana tapety ekranu blokady w Neffos Y5L

5 postów w tym temacie

Witam. Czy istnieje możliwość zmiany tapety ekranu blokady na własny obraz? Wiem, że można zmienić na tapetę systemową. Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zmieniasz w tym samym miejscu. :D Przytrzymaj pulpit w pustym miejscu, a później już łatwo:

y5l.png

W te 3 białe kropki kliknij.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 godzin temu, morfik napisał:

Zmieniasz w tym samym miejscu. :D Przytrzymaj pulpit w pustym miejscu, a później już łatwo:

y5l.png

W te 3 białe kropki kliknij.

Ale czy można ustawić własną tapetę?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak szukałem wczoraj trochę i wychodzi na to, że Neffos Y5L również i pod względem ustawiania fotki na ekranie blokady jest nieco wybrakowany. Generalnie to każdą fotkę można ustawić jako tapetę przez galerię ale nie ma tam opcji przypisania tego obrazka do ekranu blokady. To co dałem wyżej, to dotyczy najwyraźniej tylko wbudowanych tapet. Nie wiem czy jest jakiś folder, w którym można umieszczać pliki, by przez ten mechanizm zostały z automatu podebrane. Niemniej jednak, w innych modelach, np. w Neffos Y5, fotkę na ekranie blokady można ustawić bez większego problemu z Ustawienia => Wyświetlacz:

y5.png

y52.png

Takiej opcji Neffos Y5L nie posiada, także raczej standardowo chyba nie da rady ustawić własnej fotki na ekranie blokady. Pewnie byłaby taka możliwość po zrootowaniu Androida ale to chyba przesada. :D 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

Ładowanie